MsI | Serbian Game Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


DOBRO DOŠLI
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Par Viceva :D

Ići dole 
AutorPoruka
renato




Broj poruka : 11
Datum upisa : 08.11.2011
Godina : 36
Lokacija : Zagreb, Croatia

Par Viceva :D Empty
PočaljiNaslov: Par Viceva :D   Par Viceva :D Icon_minitimeUto Nov 08, 2011 10:46 am

1. Very Happy
Sedi Mujo u kupeu u vozu. Nasuprot njega sedi picnuta plavuša (minić, dekolte...) Mujo bulji li ga bulji. Plavuša shvati gde on bulji, te raširi noge i pokaže mu JE. Muji ispale oči.
-"Jel' vam se svidja?" - upita plavuša.
-"Jes' kako ne!" - ...veli Mujo.
-"Jel' hoćete da vam namigne?"
Raširi noge i ONA mu namigne.
Mujo u delirijumu, ne veruje svojim očima.
Ponovo plavojka:
-"Hoćete da vam pošalje poljubac?"
Raširi noge i pošalje mu poljubac!
Mujo skoro u nesvesti.
-"Želite li sesti pored mene?"
Mujo ustane i prebaci se na drugu stranu kupea i sedne pored plavuše.
Plavuša ponovo:
-"Želite li gurniti dva prsta u nju?"
Mujo prestravljen:
-"MA BONA NEMOJ ME ZAJEBAVAT' DA MOŽE I ZVIŽDAT! ahahaha



2. Razz
Kupio Mujo papigu, odnese je kući, te stavi krletku na balkon. Prolazi tuda policajac, kad papiga će:
- Dolje vlada, dolje vlada...!
Dođe policajac kod Muje, te mu kaže:
- Čuj Mujo, izbaci ovu ptičurinu, inače ideš ravno u zatvor!
I tako, ode Mujo kod prodavača, kaže mu u čemu je problem i zatraži da mu da drugu papigu. Prodavač zamjeni papigu i kaže:
- Ova ti je po izgledu potpuno ista, ali neće praviti probleme jer je pobožna i zna samo svete riječi!^^
Stavi Mujo krletku na balkon, kad evo istog policajca. Gleda on papigu, a ona ništa, šuti! I da bi je isprovocirao počne:
- Dolje vlada, dolje vlada...!
A, papiga će na to:
- Daj bože, daj bože...! ... hahaha


3. ^_^ za kraj xD
Dogovorili se Bog i Sveti Petar da u Raj primaju samo neobične slučajeve. Dolazi jedan dan čovjek i kuca na vrata Raja.
-Primamo samo neobične slučajeve!
-Dobro, slušajte moju priču... Sumnjao sam da me žena vara i vraćam se 2 sata ranije sa posla. Trčim na 11. kat i upadnem u stan. Zatičem ženu samu, ali golu na krevetu. Izljećem na terasu i zatičem golog muškarca kako se drži za gelender i visi. Uzmem ja čekić i prelomim mu prste, i pošto je pao na meko šiblje i preživjeo, ja se razbjesnio pa bacim frižider na njega. Tada me strefi moždani udar od sreće, i... Evo me ovdje.
-Dobro, primljen si.
Posle kraćeg vremena, opet neko kuca na vrata.
-Primamo samo neobične slučajeve!
-Dobro saslušajte moju priču... Pošto je bilo toplo, ja sam vježbao gol na terasi. Onda sam se okliznuo i pao. Uhvatio sam se za gelender terase i rekao sebi: "Budalo, Bog ti je spasio život!". U tom trenutku dolazi neki manijak, prebija mi prste čekićem, i ja padnem na meko šiblje ispred zgrade. Mislim u sebi: "Bog mi je spasio život i drugi put!", kad frižider padne na mene i... Eto me ovdje.
-Dobro, primljen si.
Opet neko kuca.
-Primamo samo neobične slučajeve!
-Dobro, saslušajte moju priču... Nakon dobre jebačine sjedim gol u frižideru...
Bog krene da se trga od smijeha, a Sveti Petar će:
-Dobro, dobro, možeš ući ! Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
https://www.youtube.com/user/renato4musi
 
Par Viceva :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MsI | Serbian Game Community :: Ostalo :: Spam sekcija-
Skoči na: